Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

середа, 1 червня 2016 р.

1 червня - Міжнародний день захисту дітей

Наші діти — веселі й бешкетливі, сумні й смішні, а іноді не за віком серйозні, наповнюють життя змістом, приємними турботами. Якби люди відразу з'являлись на світ дорослими, якою була б наша планета?
— Чи були б моря такими синіми?
— Гори — височенними?
— Ліси — таємничими?
— Чи шумів би затишно дощ, а сонце тішило своїм теплом і світлом? Земля без дітей? ...Ні, не уявити цього.Тому й звучить упродовж багатьох років у нашому житті гасло:
«Мир дітям планети Земля!»
Тому щороку перший день червня називаємо Міжнародним днем захисту дітей.01 червня в усіх клубних закладах району проведені святкові заходи присвячені міжнародному Дню захисту дітей: ігрові програми для дітей з малозабезпечених сімей «Свято дитинства», святкові дитячі дискотеки, конкурси малюнку «Кольори на асфальті», фестивалі дитячої творчості «Наші таланти», літературно розважальні ранки «Ми твої діти, ми твої квіти, ми України надія одна», дитячі конкурсні програми.
Заступник голови районної ради Ірина Стрепоченко разом з головою Добропільської райдержадміністрації Дмитром Кірносовим та його заступником Наталією Перекотій прийняли участь у святі дитинства в  Святогорівській  ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Керівництво району побажало дітям щасливого дитинства, веселих канікул, добре оздоровитися і прийти в новий навчальний рік змужнілими та відпочившими.
Начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Юлія Літвінова разом з працівниками районного культурно-методичного центру відвідали захід у с.Криворіжжі, який підготовлений працівниками Криворізького СБК спільно зі школою. Під час заходу діти змагалися в різноманітних конкурсах: відгадували загадки, читали вірші, співали пісні, демонстрували спритність у вправах зі спортивними предметами. На свято до дітей завітали казкові герої. Приємно, що діти отримали від ігор море задоволення і незабутніх відчуттів. До цієї дати в бібліотеках району пройшли заходи: літературно-музичне свято «Я – дитина України вкраїнського роду» (центральна бібліотека)... Свято «Дитинства чисте джерело» (Новодонбаська бібліотека), літературно-музична композиція «Хай сонцю і квітам всміхаються діти» (Новоукраїнська бібліотека), екскурсія «Чудова країна – Бібліотека» (Шевченківська бібліотека), відбулися заходи, які бібліотекарі організували разом з працівниками Будинків культури: спортивно-музичне свято «Дітям і квітам всміхається літо» (Вірівська бібліотека), конкурсно-розважальна програма «Відчиніть віконця свого серця назустріч дітям» (Ленінська бібліотека), свято «У маленьких очах відбивається світ» (Завидокудашевська бібліотека) та інші. День захисту дітей – це не тільки свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни. Шукати в на сайті