Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 13 червня 2016 р.

У Краматорську вперше відбувся історичний фестиваль «Дике поле. Шлях до Європи»


10-12 червня 2016 року в м. Краматорськ відбувся Історичний фестиваль «Дике поле. Шлях до Європи». На фестивалі працював освітній «Степовий університет» з неформальною лекцією «Хочу бути українцем» від місцевих активістів та дискусією про сучасну українську літературу. Також відбулася презентація книги «Абетка. Моя країна Україна», до створення якої долучилися школярі. Крім того, реконструктори та прикордонники влаштували для глядачів показові виступи бойового гопака та перфоманс битви у обладунках.
Також для дітей та дорослих провели майстер-класи з петриківського розпису, гончарства та відбувся показ сучасного одягу стилізованого під традиційне вбрання. На концертах виступали виконавці з яскравою проукраїнською позицією, які протягом останніх років регулярно приїздили до наших військовиків та виступали для громад Сходу. У перший день концертну програму влаштували Анжеліка Рудницька та гурт «Територія А». У другий день на сцені грали Борис Сєвастьянов, «Жадан і собаки», «ТаРута», «Урбаністан», «Село і люди», «Папа Карло», «Гуляй город». Нашу Добропільщину на фестивалі представив фольклорний народний колектив «Світанок» Світлівського будинку народних традицій.
«Фестиваль у Краматорську відвідали музиканти та письменники з Києва та Харкова. А побувати на фестивалі приїхали жителі більше десяти міст та селищ Донеччини. Наша спільна мета сьогодні, це довести, що культура в Україні невпинно розвивається не тільки у містах-мільйонниках. Насправді творчість та таланти народжуються в умовах мінімалізму та щирості — тобто у невеликих містах», - зазначила очільниця обласного управління культури та туризму Аліна Певна. За її словами, захід представив найцікавіші народні традиції, а також показав сучасні тенденції й можливості гармонійного розвитку для молодого покоління українців. Вона також додала, що фестиваль відбувся за підтримки більш ніж 20 громадських та мистецьких організацій, об'єднань та проектів.

Шукати в на сайті