Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

середу, 8 червня 2016 р.

Пленум ветеранів


8 червня в залі засідань райдержадміністрації відбулося засідання пленуму організації ветеранів Добропільського району. В роботу пленуму взяли участь голова райдержадміністрації О. Кірносов, голова районної ради Т. Бєлянкіна, начальники відділів і управлінь райдержадміністрації, сільські голови, голови первинних ветеранських організацій. Присутні на пленумі заслухали доповідь голови районної організації ветеранів Л. Пакіної та обговорили питання «Про підсумки роботи організації ветеранів Добропільського району і завданнях по виконанню рішень VII з’їзду Організації ветерані України».
За словами голови районної організації ветеранів Лариси Пакіної, яка відкрила пленум, на сьогоднішній день в районі проживає 5660 ветеранів, з них дітей війни – 1020 чоловік, 410 – учасників війни і інвалідів, 30 – вдов померлих ветеранів, ветеранів праці – 3667 чоловік. Кожен ветеран має відчувати за собою впевненість, соціальну захищеність, нашу шану і турботу. Завдяки ветеранським організаціям вони можуть, і беруть, активну участь в соціально-економічному і культурному житті району. Перед присутніми ветеранами виступили керівники району, які подякували їм за їх працю, активну участь у громадському житті, відповіли на цікавлячі та наболілі питання.


Шукати в на сайті