Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

четвер, 16 червня 2016 р.

Пришкільні табори району


Щороку у школах району с початком літа розпочали свою роботу пришкільні табори. Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді традиційно приймає участь у організації роботи таборів спільно з вихователями. Педагогічний колектив ЦЕНТУМ організував виїзди згідно графіку до відповідних шкіл, де організовував відпочинок дітей, шляхом долучення їх до екологічно грамотного поводження в природі, розвитку у дітей пізнавального інтересу до рослинного і тваринного світу, прищеплення любові учнів до рідної природи через конкурси, вікторини, ігри. Виїздами було охоплено дев’ять шкіл району з десяти.
Слід зазначити, що проведені заходи сприяли об'єднанню дітей, підвищили прагнення і бажання пізнавати навколишній світ. Діти почерпнули багато нового, навчилися новим іграм, розкрили свої таланти, отримали високий емоційний підйом, заряд бадьорості.


Шукати в на сайті