Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 13 червня 2016 р.

Відбулася чергова апаратна нарадаГолова райдержадміністрації Дмитро Кірносов провів чергову апаратну нараду з керівниками підпорядкованих структурних та територіальних підрозділів органів виконавчої влади. Під час наради розглянуто проблемні питання та шляхи їх вирішення в управліннях і відділах райдержадміністрації, зокрема: соціально-економічного розвитку району, освіти, охорони здоров’я, житлово – комунального та сільського господарства. Керівники інформували про виконані доручення минулої наради та заплановані заходи на поточний робочий тиждень.
Керівник апарату райдержадміністрації Василь Перейма акцентував увагу на дотриманні працівниками виконавської дисципліни, вчасному і якісному виконанні контрольних завдань та доручень, інших питаннях. За підсумками наради надано відповідні протокольні доручення посадовим особам органів виконавчої влади.

Шукати в на сайті