Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятниця, 17 червня 2016 р.

Центру соціальних служб – 20 років!


Сучасне життя неможливо уявити без соціальної допомоги, адже її потребує велика кількість сімей, дітей та молоді, які потрапили у складні життєві обставини. У нашому районі вирішенням таких проблемних питань займаються спеціалісти Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, якому 19 червня цього року виповнюється 20 років. Сьогодні, 17 червня, в залі засідань райдержадміністрації, відбулися урочистості з нагоди цього свята. Привітали весь колектив Центру голова райдержадміністрації Д. Кірносов, його перший заступник О. Баранник, заступник голови районної ради І. Стрепоченко, соціальні партнери – управління соціального захисту населення (В. Купцова), служба у справах дітей (Л. Кузьмініч), відділ освіти (О.Карпова), Золотоколодязький сільський голова Т. Сидоренко. Починалося все з 1996 року, тоді в районі було організовано соціальну службу для молоді, яку очолила Наталя Добродій.
Перед невеликим колективом однодумців постало складне завдання - вивчити молодіжні проблеми, організувати роботу соціальної служби, налагодити співпрацю з організаціями-партнерами та навчальними закладами на якісно новому рівні. З 2008 року Центр очолює Оксана Вікторівна Родіонова. І потрібно відзначити, що колектив на високому рівні виконує покладені на них завдання. Спеціалісти Центру постійно відвідують населенні пункти району, працюють в навчальних закладах, зустрічаються з молоддю, проводять широку інформаційно-просвітницьку роботу, опитування, благодійні акції, надають індивідуальні консультації. Сьогодні в штаті Центру працюють 10 спеціалістів (6 – держаних службовців і 4 фахівця із соціальної роботи). Соціальною роботою охоплені всі населенні пункти, всі учбові заклади району, практично всі сім'ї з дітьми, які потребують сторонньої допомоги. Бажаємо колективу ЦСССДМ творчої наснаги, впевненості, відданості обраній справі, здоров’я, благополуччя та родинного затишку! Гарний настрій під час урочистостей дарували всім присутнім колективи і вокалісти Світлівського БНТ (директор Т. Дорошкевич) та Вірівського СБК (директор Ю. Рязанцев).

Шукати в на сайті