Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

четвер, 2 червня 2016 р.

ЛІТЕЧКО КРАСНЕЄ, ЙДИ ДО НАС!

Красне літечко прийшло. І як завжди, за традицією у Добропільському сільському Будинку культури 1 червня відзначається День Захисту дітей.
... День захисту дітей – яке чудове свято!
Усіх дітей Землі ми хочем привітати.
Хай світить сонце всім, грайливий м’ячик скаче,
Від болю і образ нехай ніхто не плаче.
І наша пісенька нехай летить над краєм
Про те, що ми зі святом всіх вітаємо...
Такими словами розпочався в Добропільському сільському будинку культури дитячий ранок, присвячений Дню захисту дітей. Всі з нетерпінням чекали цього свята. І ось площа стала наповнюватися дітлахами, які прийшли разом зі своїми мамами, бабусями. Також на свято завітали діти з пришкільного табору та дитячого садочку з вихователями. На святі були присутні діти різного віку від 2 до 15 років. Було весело і цікаво. Всі діти брали активну участь в різноманітних іграх, конкурсах, вікторинах. Розгадували загадки, з захопленням танцювали, водили хороводи, читали вірші і співали пісні. Всі діти активно втілювали свої творчі ідеї на асфальті кольоровою крейдою, приймаючи участь у конкурсі малюнку «Мир очима дитини». А продовжилось свято Шоу - програмою "Подорож по казковій доріжці". За активну участь у святі всі діти отримували солодкі подарунки. Тож свято пройшло весело, емоційно та принесло багато позитивних вражень. Всі були задоволені і в гарному настрої пішли після свята додому. Щиро вдячні аматорам сцени, які подарували гарний настрій, всім присутнім, а також велика подяка майстрам народної творчості. Бажаємо всім мирного неба, міцного здоров’я, благополуччя, натхнення і творчих успіхів. 
Шукати в на сайті