Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

четвер, 2 червня 2016 р.

Відпочинок в пришкільних таборахОдним із компонентів повноцінного розвитку особистості, запорукою здоров’я та успішного навчання підростаючого покоління є реалізація права на відпочинок та оздоровлення, зокрема у літній період. Саме з цією метою на базі загальноосвітніх навчальних закладів Добропільського району щорічно організовуються відпочинкові зміни у формі пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням дітей. Так, з 01 червня 2016 року розпочали свою роботу 10 пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням дітей, які працюють у 6-годинному режимі, без денного сну з дворазовим гарячим харчуванням.
Відпочинком у пришкільних таборах охоплено 258 учнів загальноосвітніх навчальних закладів району. В організації роботи пришкільних таборів важливим є питання організації цікавого та змістовного дозвілля дітей. Педагогічними працівниками на період роботи таборів розроблено плани виховної роботи, які включають пізнавально-розважальні заходи спортивно-оздоровчого, еколого-натуралістичного, художньо-естетичного та національно-патріотичного напрямів. Обов’язковими серед них є заходи, присвячені Дню захисту дітей (1 червня), Дню скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні (22 червня), Дню Конституції України (28 червня) тощо. Робота відділу освіти райдержадміністрації, загальноосвітніх навчальних закладів спрямована на реалізацію заходів соціального, виховного, медичного, гігієнічного, спортивного характеру, що забезпечують організацію дозвілля дітей, відновлення фізичних і психічних функцій дитячого організму, сприяють розвитку духовності та соціальної активності дітей.


    

Шукати в на сайті