Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

четвер, 16 червня 2016 р.

Відбулася робоча нарада з сільськими, селищним головами


Сьогодні 16 червня, в залі засідань Добропільської райдержадміністрації відбулася нарада з сільськими, селищним головами, керівниками підприємств, структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій, установ району. Нараду провів голова райдержадміністрації Кірносов Д.О. В нараді прийняла участь заступник голови районної ради Стрепоченко І.П. Про стан проведення роз’яснювальної та агітаційної роботи щодо залучення осіб на службу за контрактом до Збройних Сил України інформував заступник військового комісара Добропільського ОМВК Скляров А.Д. В місцевих радах агітаційна робота проводиться на належному рівні, матеріали розміщуються на інформаційних стендах, які є в достатній кількості.
Про визначення порядку транспортування трупів до відділення судово-медичної експертизи інформував головний архітектор, начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Міргородський О.І. Що на теперішній час законодавча база України не розроблено порядок транспортування трупів до відділення судово-медичної експертизи. В зв’язку цим він звернувся до сільських голів з проханням наданя допомоги працівикам Національної Поліції в вирішенні данного питання. Про стан розробки та реалізації інвестиційних проектів на території району доповів начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Шевцов А.Ю. На даний час всього розроблено 34 інфрастуктурних проекти. По 31 проекту розроблено проектно-кошторисну документацію, із них: 10 проектів мають позитивний експертний висновок, 16 знаходяться на експертизі, 5 проектам не потрібно отримання експертного звіту, 2 проекти не потребують ПКД та експертного звіту, 1 проект знаходиться в стадії розробки. Голова райдержадміністрації наголосив на необхідності виготовлення проектно-кошторисної документації з подальшою перспективою розвитку. Присутні обговорили ряд робочих питань, з яких голова райдержадміністрації надав відповідні доручення.

Шукати в на сайті