Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

середа, 1 червня 2016 р.

"Я- дитина вкраїнського роду"


 1 червня до Міжнародного дня захисту дітей в бібліотеці відбулося свято «Я – дитина вкраїнського роду». В першій частині заходу діти познайомилися з історією, традиціями святкування цього дня, різними відділами бібліотеки, її краєзнавчою діяльністю.
Цікавий і яскравий фонд дитячої літератури представлений на книжковій виставці «Країна на ім’я Дитинство», яка приваблює усіх відвідувачів бібліотеки. Розважальна частина заходу складалася з різних конкурсів: «Розминка», «Бліц-опитування», «Кмітливі та уважні», «Мовний Всезнайко», літературних вікторин, музичного калейдоскопу, під час якого діти за музичним посланням визначали героїв улюблених мультфільмів. На завершення свята діти залюбки прийняли участь у рухливих іграх і конкурсах на свіжому повітрі, навіть похмура погода не завадила активності, бадьорості і гарному настрою дітей, який підвищили солодкі призи.
Шукати в на сайті