Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятниця, 24 червня 2016 р.

«Україно моя – незалежна держава, ми тобі віддаємо жар сердець молодих!»


Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення та майбуття. До їхнього числа, безумовно, відноситься і День прийняття Конституції України. У цей день ми віддаємо данину поваги символам держави, що пройшли довгий героїчний шлях. З метою належного відзначення в Добропільському районі Дня Конституції України, враховуючи суспільно-політичну ситуацію в цілому в державі, зокрема в області і районі, в Добропільському районі проведені відповідні заходи.
Проведення культурно-мистецьких заходів, молодіжних акцій, спортивних змагань в населених пунктах району відбувалося за участю представників громадськості, сільських і районних депутатів, відповідальних працівників райдержадміністрації. З нагоди відзначення 20-річниці Конституції України та Дня державної служби 24 червня в райдержадміністрації проведено районний урочистий захід «Україно моя – незалежна держава, ми тобі віддаємо жар сердець молодих!» за участю посадових осіб органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, керівників установ, організацій району, громадськості, представників ЗМІ.
Зі словами привітань виступили голова райдержадміністрації Дмитро Кірносов і заступник голови районної ради Ірина Стрепоченко. У своїх промовах вони відзначили, що прийняття Основного Закону нашої держави має не тільки історичне значення, але й відіграє надзвичайно важливу роль у розвитку демократії в суспільстві та проведенні реформ в усіх сферах життя, що День Конституції ми не повинні сприймати, як свято нормативного акту, а потрібно сприймати як день затвердження наших прав і свобод. Також зі святом всіх привітали: Катерина Калюжна, завідувач сектору з питань сім’ї, молоді та спорту, Володимир Голованьов, голова СТОВ «Торецьке», Тетяна Сидоренко, Золотоколодязький сільський голова. Подяками райдержадміністрації та районної ради були нагороджені керівники відділів та управлінь райдержадміністрації О. Харькова, О. Ягольницька, В. Купцова, О. Васютченко, Т. Горецька, Т. Шамрай, К. Калюжна, Н. Міщанін. За результативну співпрацю з органами державної влади та місцевого самоврядування у вирішенні питань економічного і соціального розвитку району та з нагоди 20-ї річниці Конституції України нагороджені керівники сільськогосподарських та фермерських господарств: В. Голованьов, В. Шаров, В. Гришаєв, С. Каплунов, К. Кедя, Р. Курганов, В. Мартов. Музичні вітання всім присутнім дарували художні колективи Світлівського Будинку народних традицій «Камертон», «Світанок», «Сузір’я»,вокальний колектив Ганнівського СБК «Журавушки», сестри Наталя та Анастасія Кузнєцови (с. Золотий Колодязь), А. Кравченко (с. Добропілля), Т. Фіронова (с. Ганнівка). Дипломами відділу культури за фінансовим сприянням голови СТОВ «Торецьке» В. Голованьова були нагороджені переможці районного конкурсу дитячої творчості «Живи та міцній, наша юна Державо» Богунська Світлана та Ярова Наталя (Нововодянський СБК), Куліков Микита (Добропільський СБК). На площі біля адмінбудівлі були розміщені виставки виробів народної творчості державних службовців «Світ творчості державних службовців» та учасників районного конкурсу дитячої творчості «Живи та міцній, наша юна Державо».
Вітаємо всіх зі святом – 20-ю річницею Конституції України!  Дякуємо за надану фінансову підтримку в проведенні свята голові СТОВ «Торецьке» Володимиру Голованьову. До відзначення цієї дати в бібліотеках ЦБС оформлено виставки літератури, які розкривають цінність Основного Закону України, як нормативно-правового акта вищої юридичної сили: «Конституція – головний підручник життя» (центральна бібліотека), «Конституцію вивчаємо, пам’ятаємо, поважаємо» (Ленінська бібліотека), «Знай права – виконуй обов’язки»(Нововодянська бібліотека), тематичні полиці, календарі. Для дітей і юнацтва та широкого кола читачів організовано масові заходи:урок права «Маленьким громадянам – великі права» (Завидокудашевська бібліотека), бесіда «Закони України – для кожного громадянина» (Ганнівська бібліотека), година інформації «Молодь і закон» (Никанорівська бібліотека), година спілкування «Конституція України – Закон держави» (Новоторецькабібліотекка), година державності «Конституцію вивчаємо – свої права знаемо» (Новофедорівська бібліотека), історичний екскурс «Конституція – паспорт держави» (Святогорівська бібліотека) та інші заходи, які допомагають формуванню морально-правової культури читачів і виховують інтерес до правових знань.Шукати в на сайті