Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятниця, 3 червня 2016 р.

Подарунок дітям


02 червня 2016 року голова Добропільської райдержадміністрації Дмитро Кірносов приїхав привітати маленьких мешканців села Вірівка з нагоди Дня захисту дітей. Крім привітань, малята ДНЗ отримали подарунок. Це був сертифікат на пральну машинку.

В квітні поточного року на виїзному прийомі громадян до першого заступника голови райдержадміністрації Баранника Олександра Леонідовича звернулася завідуюча дитячим садком «Дзвіночок» з проблемою відсутності у ДНЗ пральної машинки. І ось проблему вирішено завдяки спонсорській підтримці керівництва ПрАТ «Екопрод» Мельника Івана Івановича


  

Райдержадміністрація висловлює щиру подяку за надану спонсорську підтримку Мельнику Івану Івановичу.

Шукати в на сайті