Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятниця, 19 серпня 2016 р.

Жебрівський: «Відкритість і прозорість влади – ключовий аспект роботи ОДА»

18 серпня під час засідання колегії Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський наголосив, що одне з найважливіших завдань влади - забезпечити якомога більшу прозорість своїх дій. Про це він наголосив після доповіді начальника управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Володимира Кузьменко. «Будівельний кадастр буде у складі Центрів адміністративних послуг. Відкритість і прозорість – це ключовий аспект нашої роботи. Повинні бути умови, щоб будь-який громадянин України зайшов на сайт і зрозумів, які земельні ділянки є, і міг запропонувати для них інвестиційні проекти», - наголосив Павло Жебрівський.
Як доповів Володимир Кузьменко, управлінням містобудування та архітектури облдержадміністрації реалізується інфраструктурний проект регіонального розвитку «Створення містобудівного кадастру в Донецькій області». У містах обласного значення: Костянтинівці, Краматорську, Маріуполі, Торецьку та у Волноваському районі створені служби містобудівного кадастру. У Маріуполі вже розроблено цифровий векторний багатошаровий план міста та структура інформаційної бази геоданих, установлено та введено в дію сервер бази даних, здійснено наповнення бази даних інформацією з містобудівної документації, автоматизовано виконання деяких процедур. На обласному рівні управлінням містобудування та архітектури облдержадміністрації вже здійснюються заходи з формування галузевої складової геоінформаційних ресурсів: створена та опублікована базова векторна електронна карта області масштабу 1:50 000, готуються до публікації декілька креслень Схеми планування Донецької області, проводяться роботи по створенню реєстрів містобудівної документації тощо. Серед проблемних питань, які необхідно вирішити в обов’язковому порядку, є кадрове забезпечення уповноважених органів містобудування, на які покладені функції ведення містобудівного кадастру. Павло Жебрівський дав завдання управлінню містобудування та архітектури виробити чіткий план роботи дій для міських голів і голів РДА. «Якщо хтось не доопрацьовує, я хочу про це знати. Ми не будемо терпіти невиконання рішень колегії. Якщо хтось не знає, чим займатись, то виконуйте ті завдання, які ставить перед вами Президент, Кабмін, голова ОДА. Тоді від вашої роботи буде ефект», - звернувся голова області до присутніх.

Шукати в на сайті