Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 1 серпня 2016 р.

Відбулася чергова апаратна нарада


1 серпня у залі засідань райдержадміністрації відбулася апаратна нарада під керівництвом голови райдержадміністрації Дмитра Олександровича Кірносова за участю голови районної ради, керівника апарату, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників підприємств, установ району.
Під час наради розглянуто проблемні питання та шляхи їх вирішення в управліннях і відділах райдержадміністрації, зокрема: щодо організації районного сільськогосподарського ярмарку «Селяни – шахтарям», щодо підвезення води в с. Рубіжне, відключення світла на території району, в зв’язку з метрологічною перевіркою вимірювальних приладів, щодо непоодиноких випадків горіння стерні на полях сільськогосподарських підприємств Добропільського району (найчастіше горять поля ТОВ «Перспектива»). За всіма випадками 19 пожеж, які сталися в липні 2016 року на території району державним пожежно-рятувальним загоном були складені акти по пожежам та направлені до Добропільського ВП Покровського ВП ГУНП в Донецькій області для прийняття рішення. По всім розглянутим питанням були надані відповідні доручення для контролю та виконання.

Шукати в на сайті