Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

вівторок, 23 серпня 2016 р.

Прапор нашої країни

            На світі є багато прапорів,
            Ті прапори всіляких кольорів.
            Та був і є такий безсмертний прапор,
            Де квітне небо й золото хлібів.

23 серпня в райдержадміністрації пройшли урочисті заходи з нагоди Дня Державного Прапора, в яких прийняли участь керівництво району, керівники сільгосппідприємств, установ, підприємств району, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, представники  Добропільського ОМВК та ЗСУ, районні депутати, сільські, селищний голови, лідери районний партійних та громадських організацій, громадськість, преса (близько 150 осіб).
Підняття Державного Прапору України відбулося за військовим ритуалом. Право підняти Державний Прапор України надано учасникам АТО Серікову Олександру та Чикарю Сергію. Хвилиною мовчання всі присутні вшанували всіх загиблих у боротьбі за незалежність України у всі часи, а також мирних жителів Донецької та Луганської областей, які загинули внаслідок військового конфлікту в Донбасі.
 Зі словами привітання виступили голова райдержадміністрації Дмитро Кірносов, голова районної ради Тамара Бєлянкіна, в.о. військового комісара Добропільського ОМВК Володимир Огоновський, представник ЗСУ старший лейтенант Ігор Приходько. Вони зазначили, що патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжуються в серцях, коли звучить Державний Гімн і розгортається Державний Прапор.
 Грамотами та Подяками райдержадміністрації, районної ради нагороджені кращі представники району, військовослужбовці, учасники АТО.  Подякою обласного військового комісаріату нагороджено голову райдержадміністрації Дмитра Кірносова.Після завершення офіційної частини відбувся автопробіг на честь 25-річчя незалежності України, в якому прийнля участь близько 30 машин (м. Добропілля – с. Ганнівка). Всі учасники автопробігу переїхали до Ганнівського СБК, де відбувся районний святковий концерт «Країна щастя і добра».


Шукати в на сайті