Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятниця, 5 серпня 2016 р.

Благодійний фонд "Право на Захист"

Благодійний фонд «Право на захист» – українська благодійна організація, що працює у тісному співробітництві з глобальною неурядовою організацією HIAS. Діяльність БФ «Право на захист» спрямована на захист і дотримання прав внутрішньо переміщених осіб (ВПО), біженців та осіб без громадянства.
Основні напрямки роботи у сфері внутрішнього переміщення
· надання широкого спектру безоплатної правової допомоги ВПО та особам, що постраждали внаслідок конфлікту. Зокрема, переселенці можуть отримати безкоштовну юридичну допомогу з таких питань: реєстрація ВПО, адресна допомога ВПО, соціальні/пенсійні виплати, одержання документів, що посвідчують особу, одержання інших видів документів, в тому числі актів громадянського стану, свобода пересування, сімейні питання, працевлаштування/економічна активність, доступ до житла/землі/власності, громадянські права та свободи, доступ до послуг (освіта, медицина тощо), кримінальне право та адміністративні правопорушення, гендерно-обумовлене насильство.
· моніторинг ключових проблем і тенденцій в сфері внутрішнього переміщення;
· адвокаційна діяльність, в рамках якої правові аналітики та експерти з адвокації вивчають нові законодавчі та політичні ініціативи, а також можливості удосконалення чинного законодавства і політики щодо внутрішньо переміщених осіб;
· нарощування потенціалу уряду та громадянського суспільства з метою сприяння реформам у сфері внутрішнього переміщення, а також розвитку стратегічного діалогу між державними органами та громадянським суспільством.
Адреса офісу у м. Слов`янськ: вул. Шевченка, 2-А, тел.: +38 (050) 787 49 50
офіс працює із понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00.
Крім того, юристи Проекту проводять регулярні виїзні групові правові сесії та індивідуальне консультування у населених пунктах на підконтрольній Уряду України території.

Шукати в на сайті