Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

вівторок, 30 серпня 2016 р.

Шукаєш роботу – почни з резюме

В Добропільському міському центрі зайнятості 30 серпня відбувся семінар «Техніка пошуку роботи. Підготовка резюме» за участю внутрішньо переміщених осіб. Начальник відділу активної підтримки безробітних Олена Гостілова акцентувала увагу присутніх на тому, що якісно складене резюме - одна з головних умов успішного працевлаштування.
За кожним успішним працівником стоїть його геніальне резюме, і якщо Ви хочете ще на один крок наблизитися до них, дотримуйтеся кількох чітких правил його складання, а саме:
- інформація викладається лаконічно, правдиво та грамотно;
- не застосовуються абревіатури і специфічні терміни;
- надається тільки та інформація, яку Ви можете підтвердити;
- описуються тільки позитивні сторони трудової біографії.
Складання резюме – це дуже відповідальний процес. Інформацію, яку Ви викладаєте у своєму резюме, доведеться часто повторювати під час розмови з роботодавцем по телефону, особистої співбесіди, заповнення форм та анкет під час прийому на роботу тощо. Якщо Ви шукаєте роботу та не маєте резюме, навчитися правильно його складати Ви можете на семінарах з техніки пошуку роботи, які проводяться у Добропільському міському центрі зайнятості.
Ми завжди готові Вам допомогти!Шукати в на сайті