Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятниця, 19 серпня 2016 р.

Індустріальні парки стануть значним кроком до демонополізації економіки Донеччини

У Донецькій області планується створення 4 індустріальних парків, які б забезпечили робочими місцями частину мешканців регіону. Як повідомив голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський, роботою над цими проектами займатиметься Агенція регіонального розвитку. Індустріальні майданчики планується створити у Торецьку (на базі однієї з непрацюючих шахт), у Слов’янську (на базі содового заводу), у Костянтинівці (на території колишнього пляшкового заводу) та в Маріуполі (на базі Азовського судноремонтного заводу).
«Сама ж Агенція повинна виконувати кілька функцій. Перша - стати єдиним замовником робіт з відновлення інфраструктури Донецької області. Друга – контролювати підготовку ПКД і експертиз. Третя – забезпечити виконання всіх проектів через систему ProZorro та повний звіт використаних коштів перед міжнародними донорами», - зазначив очільник області. За його словами, вже повністю сформована Наглядова рада Агенції, до складу якої, крім чиновників ОДА, увійшли представники ПРООН, ЮНІСЕФ, Представництва ЄС в Україні, ОБСЄ, Торгово-промислової палати та громадських організацій. Рішенням ради обрано директора Агенції. Ним став спеціаліст із міжнародних економічних відносин Сергій Семовоник. Павло Жебрівський наголосив, що побудова індустріальних парків сприятиме демонополізації економіки краю, це також є пріоритетом у роботі Донецької облдержадміністрації.

Шукати в на сайті