Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

середу, 10 серпня 2016 р.

Продовжується оздоровлення дітей Добропільського району


Продовжується оздоровлення дітей району, які потребують особливої уваги та підтримки, у заміських таборах оздоровлення та відпочинку. З початку року по серпень 99 дітей району оздоровлено у закладах оздоровлення та відпочинку. У ДП УДЦ «Молода гвардія» оздоровлено 11 дітей: 9 дітей позбавлених батьківського піклування; 1 дитина загиблого шахтаря; 1 дитина-сирота. З обласного бюджету виділено субвенцію у сумі 198 450 грн. на оздоровлення дітей пільгових категорій у комунальному підприємстві «Обласний дитячо-молодіжний санаторно-курортний комплекс «Перлина Донеччини».
За звітній період оздоровлено 63 дитини: 28 дітей з багатодітних сімей; 1 дитина-сирота; 2 дитини, позбавлені батьківського піклування; 8 дітей працівників соціальної сфери села; 3 дитина працівника агропромислового комплексу; 1 дитина-інвалід; 9 дітей, які перебувають на диспансерному обліку; 3 дитини тимчасово переміщених осіб із зони АТО; 2 дитини з малозабезпечених сімей; 6 обдарованих дітей. У ДЗОВ «Автодорожник» оздоровлено 17 дітей: 4 дитини, позбавлені батьківського піклування; 2 обдаровані дитини; 4 дитини працівників соціальної сфери села; 3 дитини, які перебувають на диспансерному обліку; 3 дитини з багатодітної сім'ї; 1 дитина учасника АТО. У ПДЗОВ «Яструбок» - 2 дитини з багатодітної сім'ї. У ДЗОВ «Сонячний» - 4 дитини: 3 дитини, які перебувають на диспансерному обліку; 1 дитина працівника соціальної сфери села. У ДЗОВ «Факел» - 2 дитини з багатодітної сім'ї. Оздоровлення дітей соціально незахищених категорій населення продовжується!
Шановні батьки, не втрачайте можливість оздоровити свою дитину по пільговій путівці!

Шукати в на сайті