Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

вівторок, 16 серпня 2016 р.

Відбулося чергове засідання координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ- інфекції СНІДУ


В залі засідань Добропільської райдержадміністрації 16.08.2016 року о 9.00 годині відбулося чергове засідання координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ- інфекції/ СНІДу. На засіданні були присутні голова координаційної ради, заступники голови та члени ради, представники ЗМІ. Провела засідання заступник голови райдержадміністрації, голова координаційної ради Перекотій Наталя Петрівна. На порядку денному розглянуті найактуальніші питання сьогодення, стосовно лікуванню та профілактики ВІЛ – інфекції/ СНІДу. Найбільша увага приділялася таким питанням, як охоплення різних верств населення добровільним консультативним тестуванням ( далі ДКТ), яке є одним із основних методів виявлення на ранніх стадіях ВІЛ-інфекції/ СНІДу.
Доповідач відмітив,що кожний мешканець районну може звернутися в лікувальний заклад та пройти обстеження на ВІЛ-інфекції/ СНІД, отримати результат теста цілком конфідайційно.  Особлива увага учасниками координаційної ради приділялася питанню організації профілактики передачі ВІЛ- інфекції/ СНІДу від матері до дитини, надання медичної допомоги і соціального супроводу ВІЛ- інфікованим матерям та народженим від них дітям. Такі діти при народжені обстежені та отримують належне лікування . Діти, народжені від ВІЛ- інфікованих матерів, не можуть знаходитися на природньому вигодуванні, тому матері таких дітей отримують за рахунок районного бюджету, безкоштовно, молочні суміші.  Обговорювалися на координаційній народі і проблемні питання стосовно хворих на туберкульоз та ВІЛ – інфекцію/ СНІД, та їх перебування на стаціонарному лікуванні. Попередньо це питання було обговорено з головами сільських та селищних рад, встановлені основні проблеми на їх територіях, що виникають з такими хворими. Як відмітила заступник голови райдержадміністрації, голова ради – Перекотій Н.П. це питання потребує подальшої над ним роботи і буде розглядатися на наступних засіданнях . Заслухано виконання протокольного рішення координаційної ради від 24.03.2016 року. В. о. головного лікаря КЛПЗ «Добропільський районний центр первинної медико – санітарної допомоги» Лінкіна Т.М. доповіла про виконання рішення стосовно стана захворювання на туберкульоз, ВІЛ-інфекцію/ СНІД в Добропільському районі за підсумками 2015 року. Розглянуті на засіданні координаційної ради питання взяти до уваги членами ради, по кожному питанню винесено рішення та встановлені терміни їх виконання.

Шукати в на сайті