Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

четвер, 25 серпня 2016 р.

"Країна щастя і добра"

 
                                                         Свою Україну любіть. Любіть її…Во врем’я люте.
                                                          В останню тяжкую минуту За неї Господа моліть.
                                                                                                                    (Т.Г. Шевченко)
23 серпня в Ганнівському СБК відбувся районний святковий концерт «Країна щастя і добра»
Перед початком концерту школярі Ганнівської ЗОШ присвятили єдності та миру в Україні флеш-моб «Молодь Добропільщини за мир, за єдину, незалежну Україну» та випустили в небо голубів – символ миру. У фойє Будинку культури присутніх очікували народні майстрині Добропільщини з чудовими витворами декоративно-прикладного мистецтва «Майсетність рук – майстерність серця». Це і вишиванки Н. Новицької, ляльки мотанки М. Гайдук, картини юної художниці Ю. Осіпової, картини із зерна О. Яворської.
Всіх гостей просто зачарувала вишита карта Добропільського району, виготовлена за ініціативою районного відділу освіти майстринями з різних сіл району.


 Розпочалося свято спільним виконанням Гімну України.
Гостей свята привітали Алевтина Жук - помічник народного депутата Євгена Геллєра, Тамара Бєлянкіна – голова Добропільської районної ради, Дмитро Кірносов – голова Добропільської райдержадміністрації. Вони також вручили подяки та грамоти активістам району.
 Свої музичні вітання всім присутнім дарували виконавці та художні колективи Світлівського БНТ, Ганнівського, Добропільського, Вірівського СБК, гості свята – зразковий танцювальний колектив «Аеліта» з м. Добропілля.
 Всі присутні в залі підвелися, щоб Хвилиною мовчання вшанувати пам'ять всіх загиблих за незалежність України, коли у виконанні Д. Апухтіної зазвучали слова пісні «Герої не вмирають».
 Працівники центральної бібліотеки організували презентацію книжкової експозиції «Моя Україна – єдина і вільна». Виставка ознайомила присутніх з історичним та культурним надбанням нашої держави. У всіх сільських радах Добропільського району теж пройшли урочисті заходи, присвячені Дню Прапора і Дню Незалежності України. Урочисті збори та танцювальні флешмоби пройшли біля сільських будинків культури. Найактивнішу участь в організації свята взяли співробітники будинків культури, учасники художньої самодіяльності, учні шкіл.


23 серпня жителі села Добропілля разом з керівництвом Добропільської сільської ради біля будинку культури взяли участь у конкурсі малюнку на асфальті "Квітне Україна моя", присвяченого до Дня Прапора України та з нагоди 25-річчя Незалежності України
24 серпня Світлівський сільський голова В. Колосов разом з активом села відвідав родичів загиблого на Майдані під час Революції Гідності Героя Небесної Сотні О. Наумова. Після відвідування було покладено квіти до меморіальної дошки загиблого героя. Також в цей день вшанували пам'ять загиблих воїнів на блок-посту в с.Золотий Колодязь. У своєму виступі Золотоколодязький сільський голова Тетяна Сидоренко подякувала тим, хто віддав життя за нашу незалежність. 

Шукати в на сайті