Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятницю, 26 серпня 2016 р.

Засідання колегії відділу освіти Добропільської райдержадміністрації

Сьогодні відбулася колегія відділу освіти Добропільської райдержадміністрації,  під головуванням начальника відділу  освіти Л. Гапич.   Участь в колегії прийняли голова Добропільської РДА Дмитро Кірносов, заступник голови Добропільської РДА Наталія Перекотій, заступник голови районної ради Ірина Стрепоченко.  Тема зібрання "Про підсумки роботи з розвитку дошкільної та загальної середньої освіти в 2015-2016 навчальному році та стан готовності навчальних закладів до початку нового 2016-2017 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період".
У своїй доповіді начальник відділу освіти Добропільської райдержадміністрації Любов Гапич наголосила, що у 2015/2016 навчальному році вжито дієві заходи щодо розвитку та поліпшення якості дошкільної і загальної середньої освіти: задовольняються потреби сімей до дошкільних освітніх установ; показник охоплення дошкільною освітою дітей 5-ти річного віку становить 98 відсотків; завершено 2015-2016 навчальник рік, проведено державну підсумкову атестацію, своєчасно видано документи про освіту випускникам; влітку працювали 10 пришкільних таборів відпочинку, в яких було охоплено організованим дозвіллям 250 школярів. Установи освіти підготовлені до нового навчального року, що підтверджується відповідними актами. Заступник голови районної ради привітала всіх присутніх з початком навчального року. Вона поінформувала присутніх, що в 2016 році депутати районної ради приділили увагу освіті, виділивши кошти на ремонт шкіл, на оплату інтернету, запчастини для автобусів. На наступній сесії планується виділення коштів на закупку паперу, крейди та заправку катриджів. Також запропоновано відділу освіти надати інформацію про потребу в комп’ютерній техніці в дошкільних навчальних закладах. В зв’язку з тим, що прийнята районна програма економічно-соціального розвитку на 2016 рік в Добропільському районі і там заплановано комп’ютеризацію ДНЗ, відділ освіти може надати свої пропозиції на розгляд постійних комісій. Заступник голови Добропільської РДА  Наталія Перекотій також привітала всіх присутніх з початком нового навчального року, побажала успіхів і творчого натхнення педагогам в їх нелегкій праці.
Джерело посилання: http://dobropol-rayon-rada.blogspot.com

Шукати в на сайті