Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятниця, 19 серпня 2016 р.

Зустріч з кадровими секторами підприємств

19 серпня 2016 року в Добропільському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Донецької області відбулась зустріч з кадровими секторами підприємств за участю заступника начальника управління Громило Н.М., начальника відділу обслуговування громадян Нікітенко Ю.Ю. та начальника відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Дегтяр І.П.
В ході зустрічі обговорювалось про умови призначення пенсій на пільгових умовах. Фахівці Фонду звернули увагу, що з 3 серпня, набула чинності постанова КМУ від 24.06.2016 № 461, якою затверджено Список № 1 та Список № 2. Якщо порівняти поточні списки зі своїми попередниками, можна помітити, що Кабінет Міністрів значно зменшує список професій, які мають право дострокового виходу на пенсію у зв’язку з характером умов праці. Наталія Миколаївна зазначила, що дію Порядку застосування списків № 1 і № 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників при розрахунку трудового стажу що дає право на пенсії за віком на пільгових умовах, затвердженого наказом Міністерства праці України від 18 листопада 2005 року № 383 не скасовано. Розглянули питання зарахування до пільгового та спеціального стажу періодів роботи на підприємствах, які на теперішній час знаходяться на непідконтрольній Україні території. По закінченню зустрічі присутнім було нагадано про достовірне надання звітності щодо нарахованого єдиного соціального внеску в частині «Наявність підстав для обліку стажу окремим категоріям осіб відповідно до законодавства» та про необхідність своєчасного надання щомісячно інформації про працюючих пенсіонерів та інвалідів.

Шукати в на сайті