Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

четвер, 25 серпня 2016 р.

Регіональний фестиваль шахтарської пісні "Чорне золото Донбасу"

19 серпня 2016 року в м. Покровську в Палаці культури ПАО «ШУ Покровське» пройшов щорічний, регіональний фестиваль шахтарської пісні «Чорне золото Донбасу», який проводиться в рамках святкування професійного свята Дня Шахтаря. Вже 15 рік поспіль в фестивалі беруть участь сильні і талановиті конкурсанти: солісти, ансамблі, хори з Покровська та району, а також з сусідніх міст (Добропілля і району, Новогродівки). Від Добропільського району у фестивалі взяли участь учасники художньої самодіяльності Світлівського будинку народних традицій та Добропільського сільського будинку культури. І виступили дуже вдало. Володарями дипломів фестивалю «Чорне золото Донбасу» в різних номінаціях стали:
«Шахтарський талант» – вокальний ансамбль «Камертон» Світлівський будинок народних традицій; 
«Метр шахтарської пісні» – Сергій Бокун, Світлівський будинок народних традицій;
«Ретро-хіт» – Денис Худолєєв, Світлівський будинок народних традицій;
«Душевного виконання» – Аліса Кравченко, Добропільський сільський Будинок культури; «Енергія голосу» – Валентин Буганцев, Світлівський будинок народних традицій; 
«Оригінальна інтерпретація» –– Віктор Буганцев, Світлівський будинок народних традицій; 
«Ліричний вокал» – Софія Лиса, Світлівський будинок народних традицій. 
На завершення були вручені дипломи фестивалю, а також дарунки і солодкі призи від трудового колективу ПАО «Шахтоуправління «Покровське». Вітаємо учасників із заслуженими перемогами!
Шукати в на сайті