Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятниця, 12 серпня 2016 р.

Відбулася оперативна нарада


11 серпня у залі засідань райдержадміністрації відбулася оперативна нарада щодо інвестиційних проектів під керівництвом голови райдержадміністрації Дмитра Олександровича Кірносова за участю голови районної ради, сільських, селищного голів, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.
На нараді були присутні консультант з розвитку громад Громадської організації Добропільський молодіжний центр «Добро» В.А.Зубкова, яка проінформувала про інвестиційні гранти ПРООН та надання консультативної допомоги в їх підготовці. Про стан реалізації інвестиційних проектів у поточному році та надання пропозицій щодо ідей проектів на найближчу перспективу доповів начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації А.Ю.Шевцов. Особливу увагу звернув на проект вуличного освітлення в селі Світле, який реалізується з фонда ПРООН, на теперішній час розпочата реконструкція. Про стан підготовки до участі у святковому ярмарку « Селяни-шахтарям» доповіла начальник управління агропромислового розвитку О.П. Андрійченко. По даному питанню головою райдержадміністрації були надані термінові та конкретні доручення.

Шукати в на сайті