Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

вівторок, 9 серпня 2016 р.

«Йти до людей із піснею і словом…»


Пишна святкова хлібина, вишитий рушник, гроно калини і святкова пісня – все це наша рідна Україна. Країна – прадавня як світ, вічно нова і неповторна, прекрасна і пречиста, всепрощаюча і терпляча, а також горда і велична водночас. Вся мудрість – в душі народній Українське село – джерело невичерпної народної мудрості, яка крізь віки служить непохитним дороговказом у житті для кожного українця.
Збереження генетичної пам’яті народу безпосередньо через сільські звичаї і традиції є основою для реалізації сучасної культурної політики. Свято вулиць відзначати – радість людям дарувати. У кожної людини на землі є свій маленький куточок, до якого вона прикипіла всім серцем і душею – вулиця, де кожен з нас народився і виріс. Ось і 6 серпня 2016 року в с.Криворіжжя відбулося 30 – річчя вулиць Молодіжна та Спортивна. Що може тісніше об’єднати громаду? Звісно, Свято вулиці, яке приготували самі жителі за організаційної підтримки гуртка Завидо-Кудашівського клубу «Заспів», секретаря Криворізької сільської ради Гудзоватої Т.Л., депутата сільської ради Козлової А.Ф. та ПП Чумакової В.Л. Вулиця ніби ожила, лунала музика, читали вірші, місцева малеча отримала солодощі, а дорослі відсвяткували за єдиним столом, відкривши серця назустріч одне одному і ставши єдиною родиною.

Шукати в на сайті