Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятниця, 26 серпня 2016 р.

До ювілею Великого Каменяра

«Іван Франко – це розум і серце нашого народу. Це боротьба, мука і передчуття щастя України… Франко живе в народній пам’яті як великий Каменяр…» (М. Рильський). У 2016 році виповнюється 160 років від дня народження та 100 років від дня смерті великого українського письменника, поета, публіциста, перекладача, вченого, громадського і політичного діяча Івана Яковича Франка (27. 08.1856 – 28. 05. 1916). 2016 рік в Україні проголошено роком вшанування пам’яті Івана Франка (Указ Президента України № 687/2015). Протягом року в бібліотеках ЦБС з нагоди відзначення ювілейних дат І.Я. Франка відбувалась низка заходів. Оформлено книжкові виставки «Геній української думки» (Святогорівська бібліотека), «Співець свободи і братерства» (Центральна, Вірівська бібліотеки), «І горів, і яснів, і страждав, і трудився для свого народу!» (Шилівська бібліотека), тематичні викладки, літературні полиці.
Відбулися заходи для різних вікових категорій читачів: в Новоукраїнській бібліотеці проведено літературну годину «Сьогодні, мов зоря, він сяє Україні…», під час якої, присутні мали змогу переглянути фільм, присвячений життю і творчості Івана Франка; в Завидокудашевській бібліотеці проведено біографічну годину «До Франкової криниці» для дітей середнього шкільного віку з переглядом фільму з Інтернету; в Ганнівській бібліотеці проведено літературну годину «Іван Франко – це розум і серце нашого народу» з переглядом мультиплікаційних фільмів за творами митця; в Вірівській бібліотеці для дітей середнього та старшого віку пройшла година поезії «Вогонь в одежі слова»; в Світлівській бібліотеці – літературна година «Дух, що тіло рве до бою», та інші заходи.  Іван Якович Франко увійшов в історію української і світової літератури як геніальний письменник і визначний діяч визвольного руху. Своєю творчістю і багатогранною літературною і громадською діяльністю він створив цілу епоху в історії української культури і літератури.


Шукати в на сайті