Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятниця, 19 серпня 2016 р.

На засіданні колегії ОДА обговорили важливі питання роботи агропромислового комплексу

Мешканці Донеччини, у яких вилучили земельні ділянки для побудови на них фортифікаційних споруд, повинні отримати землі замість втрачених. На цьому наголосив голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський 18 серпня під час засідання колегії ОДА у Краматорську. «У вас є землі запасу, і ви маєте зробити на них обмін, щоб люди не страждали з цього приводу, а отримували орендну плату або господарювали на іншій землі», - звернувся очільник ОДА до присутніх на колегії голів міст та районів. Він також попросив представника прокуратури Донецької області створити комісію спільно з податковою та міліцією для обліку земельних ділянок.
За словами директора департаменту розвитку сільської місцевості, впровадження реформ та агропромислового комплексу, останнім часом в області трапляються випадки самовільного захвату земель. «Не повинно бути такого, щоб шахраї вирощували на чужих землях врожай та збагачувались. Ми починаємо посівну і хочемо, щоб у розрізі кожного населеного пункту була облікована кожна земельна ділянка», - підкреслив Павло Жебрівський. За словами Олександра Дзигіма, під урожай 2017 року по всіх категоріях господарств Донецької області на території, підконтрольній українській владі, передбачається провести сівбу озимих культур на зерно та зелений корм на площі - 329,8 тис. га, в тому числі озимого ріпаку на зерно на площі - 5,5 тис. га. Він також повідомив, що до роботи по збиранню ранніх зернових та зернобобових культур урожаю 2016 року в сільськогосподарських підприємствах було підготовлено 1127 одиниць зернозбиральних комбайнів, а також 443 рядкові жниварки (детальніше про підсумки збирання ранніх зернових і зернобобових культур можна прочитати тут). «У цьому році також організовано прибирання врожаю пізніх зернових культур. За попередніми розрахунками очікуваний валовий збір зерна по всіх категоріях господарств області складе 1 млн. 800 тис. тонн», - повідомив Олександр Дзигім. У 2016 році також продовжується робота щодо оновлення машинно - тракторного парку. За 7 місяців 2016 року господарствами області придбано 162 одиниці сільськогосподарської техніки на загальну суму 195,5 млн. грн., в тому числі 13 зернозбиральних комбайнів, 36 тракторів і 113 одиниць іншої сільськогосподарської техніки.

Шукати в на сайті