Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятницю, 5 серпня 2016 р.

Співпраця на благо культури

У кожного села є особливі свята, коли душа співає, рветься ввись. Так і сьогодні в с. Світле співала не тільки душа, але й діти, дорослі та гості чудового свята "Добропільський край - цвітучий та співучий". Світлівський будинок народних традицій в котре дарував гарний настрій, радість всім присутнім. Гостями свята були Вікторія Олександрівна Гриб, керівник департаменту соціального розвитку компанії ДТЕК; Аліна Юріївна Кучеренко, регіональний менеджер ДТЄК з питань соціального розвитку; Юрій Олександрович Острянін, радник з питань регіональної політики компанії ДТЕК,  Андрій Гончаров, представник ГО "Центр муніципального розвитку м. Добропілля". Вікторія Гриб та Андрій Гончаров привітали всіх присутніх зі святом, подарувавши колективам Світлівського будинку народних традицій сценічні костюми. Зі словами вдячності начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Юлія Літвінова та Світлівський сільський голова, Валентин Колосов подякували компанії ДТЕК та Центру муніципального розвитку м. Добропілля за співпрацю та підтримку розвитку культури на території Добропільського району вручивши Подяки.
Літвінова Ю.М. - начальник відділу культури і туризму РДА
За ініціативи відділу культури і туризму райдержадміністрації на чолі з молодим та креативним начальником Юлією Літвіновою та спільною працею з ГО "Центр муніципального розвитку м. Добропілля" та компанією ДТЕК частино вирішено наболівше питання в галузі культури щодо покращення матеріально-технічної бази закладів культури. Свято закінчилося, проте залишились позитивні емоції, щире, мелодійне слово, яке не лише закарбується в пам'яті, а й з новою силою розквітне із приходом нового концертного дійства.
 А завдяки творчому підходу та мисленню, оптимізму, відданості справі, постійній гармонійній комунікації Юлії Літвінової наступні концертно-розважальні програми будуть все кращими і кращими.
 


Шукати в на сайті