Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 1 серпня 2016 р.

Сьогодні Добропільську райдержадміністрацію відвідали представники Данської Ради у справах Біженців


1 серпня голова Добропільської райдержадміністрації Кірносов Дмитро Олександрович провів зустріч з представниками Данської ради у справах біженців, яка пройшла в русі взаєморозуміння та зацікавленості.
Данська рада у справах біженців займається питаннями:
- правового захисту населення, постраждалого від конфлікту;
- надання безоплатної юридичної допомоги та супроводу у державних органах;
- здійснення виїздів юристів до віддалених районів.
Просимо Вас, шановні колеги та читачі сайту, підтримати вищезазначену ініціативу до участі у зазначеній компанії шляхом всебічного інформування населення (максимального репосту даної інформації).
Крім того, Данська рада у справах біженців проводе комплексну програму по підтримці внутрішньо переміщених осіб, а також потерпілих осіб від конфлікту в Україні, які потребують допомоги для відновлення розширення власного бізнесу.

Шукати в на сайті