Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятниця, 19 серпня 2016 р.

Козацький дух «Хортиці»

Чотири попередні роки делегація жіночого активу Добропільського району у серпні відвідувала Сорочинський ярмарок. Гарне враження залишили виставки-продажі майстрів з різних регіонів України. Це ікони, вишиванки, глиняний посуд, вироби з лози, паперу, дерева, розписні вироби і багато іншого. А ще зустріч з літературними героями, виступи колективів художньо самодіяльності з різних областей України, члени делегації самі приймали участь у майстер-класах, у конкурсах учасників художньої самодіяльності, смакували справи української, грузинської та інших кухонь. Багато того, що побачили і чому навчились втілювати в своїх селах, в школах, закладах культури, в сільських громадах. В цьому році Сорочинський ярмарок розпочався 16 серпня.
Саме в цей день делегація району у кількості 18 чоловік, у складі якої ветеранський і жіночий актив району виїхали на екскурсію в національний заповідник «Хортиця» у м. Запоріжжя. Очолювала делегацію Наровілова Л.В. – голова районної жіночої організації. Екскурсія була організована з метою заохочення ветеранів праці і жіночого активу, які не один рік плідно працюють в цих громадських організаціях; ознайомлення з історичними містами нашої країни і присвячувалася 25-річчю незалежності України. Екскурсія територією ІКК «Запорізька Січ» дала змогу побачити на власні очі відтворений образ столиці Вольностей Війська Запорізького Низового. Делегація ознайомилися з житлом та господарськими будівлями степових лицарів, дізналася про побут та звичаї запорожців, відчували дух козацької доби. А потім зустріч з нащадками козаків.
Відвага, майстерність володіння зброєю, нероздільний з конем вершник, близький подих далеко минулого залишив незабутні спогади у кожного. Виступ Запорозьких козаків супроводжувався пострілами з гармат, боєм барабану, національного музикою. Пішохідна екскурсія північно-східним узбережжям острову дала жіночому активу можливість отримати загальну інформацію про Хортицю, дізнатися про Дніпрові пороги та побачити славетний Дніпрогес, відвідати кургани та лінію укріплень-редутів XVIII ст., а також погуляти Тарасовою стежкою з видами на оповиті легендами хортицькі скелі. Місцеві кухарі смачно годували у корчмі борщем з пампушками, млинцями,узваром. А ще кожен придбав сувеніри, які виготовили запорізькі умільці.  Стомлені, але задоволені, у доброму настрої, з бажанням розповісти про побачене, зробити свій внесок у розвиток сільських громад району представники жіночого активу повернулися додому. Велика і щира подяка керівникам району, благодійникам: Ігорю Ткачу, генеральному директору ПрАТ «Глини Донбасу», Любові Марченко, голові громадської організації «Добре поле» за надану допомогу в організації екскурсійної подорожі та підтримці громадських організацій.
Шукати в на сайті