Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 29 серпня 2016 р.

Сільськогосподарський ярмарок «Селяни – шахтарям»

27 серпня, з нагоди відзначення Дня шахтаря, сільські трударі провели в м. Добропіллі сільськогосподарський ярмарок «Селяни – шахтарям».  До уваги покупців було запропоновано дари ланів та садів, молочна продукція, мед, яйця, м'ясо, а також непродовольчі товари, зокрема актуальні в дні святкування Дня Незалежності України (українські віночки та обручі, різноманітні сувенірні вироби з національною символікою).
 Подібне ярмаркування на українській землі має багаторічні традиції, адже з давніх-давен наприкінці літа та восени українці влаштовували великі ярмарки, у давнину говорили – торжища, де торгували й торгувалися, де можна було не лише продавати-купувати, а й душею відпочити, на людей подивитися і себе показати. Зі сцени учасників ярмарку вітали керівники району, сільські голови, представники аграрного бізнесу, бажаючи ппродавцям та покупцям вдало поярмаркувати, а, окрім того, всім добра, здоров’я, миру у нашому спільному домі – єдиній, неподільній Україні.
Представники сільських та селищної рад привезли досягнення своїх народних майстрів. Продуктове свято прикрашали дзвінкі голоси художніх колективів Добропільщини. Кожен гість свята міг пригоститися як національними варениками, картоплею та запашними пиріжками, так і скуштувати святкової каші у польовій кухні, яку розташували на площі військові. А ще були грузинські шашлики і лаваші.
Сувеніри, яскраві вишиванки, народні танці та дзвінкі українські пісні - ярмарок в Добропіллі вийшов по-справжньому святковим. Гості та учасники свята отримали величезний заряд бадьорості та оптимізму.

Шукати в на сайті