Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

середа, 10 серпня 2016 р.

Загально-обласний інформаційно-консультаційний захід щодо сприяння зайнятості внутрішньо переміщених осіб у Добропільському МЦЗ

Протягом 7 місяців цього року на обліку в Добропільськомі міському центрі зайнятості перебували 127 громадян, які належать до категорії внутрішньо переміщених осіб. З початку року за сприяння центру зайнятості було правцевлаштовано 34 громадянина цієї категорії (1 – за рахунок виплати компенсації роботодавцю ЄСВ); 18 осіб проходили професійне навчання (працевлаштовано після прохордження профнавчання – 14 осіб); 7 безробітних брали участь у оплачуваних громадських роботах; 4 – у роботах тимчасового характеру.
Вже традиційним стало проведення кожної першої середи місяця загальнообласного інформаційно-консультаційного заходу щодо сприяння зайнятості внутрішньо переміщених осіб. В рамках цього заходу, 3 серпня поточного року у Добропільськму міському центрі зайнятості було проведено інформаційно-консультаційний захід для внутрішньо переміщених осіб, в якому також прийняли участь представники Датської ради у справах біженців, діяльність якої направлена на правовий захист населення, та громадської організації «Допомога переселенцям «Ми є». Захід відкрила заступник директора Тетяна Яцура, яка розповіла про можливості служби, спрямовані на повернення внутрішньо переміщених осіб до продуктивної зайнятості. Присутні були ознайомлені з програмою надання безоплатної юридичної допомоги Датської ради у справах біженців, проведенням виїздів юристів до віддалених районів. Представник громадської організації «Допомога переселенцям «Ми є» розповів про початок реалізації програми «Соціальні роботи на благо громади», яка передбачає проведення соціальних робіт на території міста, детально ознайомив з правилами подання заяв. Інформація була цікава запрошеним, деякі питання викликали жваву дискусію. В подальшому інформаційно-консультаційний захід щодо сприяння зайнятості внутрішньо переміщених осіб заплановано на 7 вересня 2016р. Запрошуємо взяти участь.

Шукати в на сайті