Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

середа, 19 квітня 2017 р.

ПІДПРИЄМЕЦЬ РОКУ – 2017

Шановні підприємці Добропільського району!!!
Донецька облдержадміністрація спільно з Донецькою торгово-промисловою палатою та Регіональним фондом підтримки підприємництва по Донецькій області, в рамках святкування Дня підприємця ініціюють проведення Дев’ятого регіонального конкурсу «Підприємець року - 2017».  Добропільська райдержадміністрація запрошує вас взяти участь у першому етапі Регіонального конкурсу.  Участь безкоштовна.  Прийом заявок та документів до 01 червня 2017 року.
За більш детальнішою інформацією просимо звертатися до відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації: тел. 2-81-60, або на  ел. адреса - dobroeconom@gmail.com  інформація для участі та  анкета для заяви

Шукати в на сайті