Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

четвер, 27 квітня 2017 р.

А ВИ ЗНАЄТЕ, ЩО ТАКЕ - ПОЗИТИВНЕ БАТЬКІВСТВО?

Працівники Добропільської районної ради і райдержадміністрації з великим задоволенням взяли участь в семінарі за програмою «Позитивне батьківство», який організувала і провела громадська організація «Добро».
Нікого не залишили байдужим теми, які піднімалися - ні молодих матерів, ні досвідчених бабусь, ні майбутніх батьків.
Жваво обговорювалися питання щодо виховання дитини: як її привчити до дисципліни, як «покарати», як заставити добре вчитися та поводитися у суспільстві. Розбиралися та пояснювалися подробиці та засоби мистецтва ефективного спілкування, їх практичного застосування.
Цей захід направлено на гармонізацію взаємовідносин в родині, адже стиль спілкування батьків позначається на майбутньому їх дитини.
Дякуємо організаторів за цікавий семінар.


Шукати в на сайті