Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятниця, 7 квітня 2017 р.

НАРАДА З ПИТАНЬ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ

6 квітня 2017 року за участі керівництва Добропільського району, сільських, селищного голів відбувся інформаційний день з питань впровадження реформи місцевого самоврядування та децентралізації. На даний захід було запрошено керівників сільськогосподарських підприємств, керівників установ та організацій району, представників Добропільської, Білицької та Білозерської міських рад, громадськість району. Директор департаменту інформаційної та внутрішньої політики Донецької облдержадміністрації Биченко Людмила Анатоліївна проінформувала учасників наради щодо стану децентралізації в Україні і, зокрема, у Донецькій області.
На прикладі створених громад розповіла про фінансову, інформаційно – просвітницьку, організаційну, методичну підтримку державою добровільного об’єднання територіальних громад, надання коштів у вигляді субвенцій на формування інфраструктури згідно з планом соціально – економічного розвитку такої територіальної громади, а також про реалізацію проектів в Шахівській громаді (створення опорної школи, будівництво центру безпеки тощо).
Від загальної інформації перейшли до обговорення процесу та варіантів об’єднання громад в Добропільському районі та можливого внесення змін до Перспективного плану формування територій громад Донецької області, виходячи з економічного обґрунтування, відповідності законодавству, кадровому та ресурсному потенціалу громад.
Людмила Биченко наголосила на необхідності об’єднання відповідно до діючого законодавства, а також зазначила, що територіальним громадам, які вирішили об’єднатися без урахування затвердженого Кабінетом Міністрів Перспективного плану формування територій громад, не гарантується надання статусу спроможних та отримання відповідних повноважень і прямих міжбюджетних відносин з Державним бюджетом.
Перед присутніми виступили голови районної ради та райдержадміністрації. У обговоренні висловили свої пропозиції щодо об’єднання сільські голови та представники міської ради.
Джерело посилання: Добропільська районна рада

Шукати в на сайті