Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

вівторок, 11 квітня 2017 р.

Міжнародний день визволення в'язнів фашистських концтаборів

11 квітня відзначається Міжнародний день визволення в'язнів фашистських концтаборів, на честь події, яка мала місце 11 квітня 1945 року, коли в’язні концтабору «Бухенвальд» почали інтернаціональне повстання проти гітлерівців.
До цієї дати в бібліотеках району оформлено календарні виставки, тематичні викладки літератури, перегляди літератури. Для читачів різних категорій підготовано інформаційний огляд «Забути цього неможливо» (центральна бібліотека).
У Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів ми згадуємо усіх, хто був за колючим дротом гітлерівських катівень, хто навіки залишився там - у безіменних могилах чи печах крематоріїв, і тих, хто вижив усім смертям на зло, живучи за мертвих.

Шукати в на сайті