Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

четвер, 13 квітня 2017 р.

З ферми - до столу

Останнім часом люди все частіше вибирають для себе екологічно чисті продукти харчування. У зв'язку з цим продаж еко-продуктів здатний стати прибутковим бізнесом. Так і в м.Добропіллі на торговому ринку «Сонячний» відкрився новий магазин з продажу сільськогосподарської домашньої продукції «Наш фермер», яку виробляє ФГ «Добродетель» (директор фермерського господарства - Курганов Руслан Анатолійович). Відвідувачі магазину були приємно вражені тим, що на полицях – свіжі, екологічно чисті, натуральні продукти харчування.
Представлений великий вибір м’ясної продукції: перепел, нутрія, свинина, баранина, телятина, козлятина. Хочеться особливо відмітити широкий вибір молочної продукції, а саме: сири із козячого молока, риккотта, моцарелла, халуми та інші.
Представник товаровиробника розповів, що сири виготовляються в селі Зелене, яке знаходиться на території Криворізької сільської ради Добропільського району. У господарстві встановлено сучасне європейське обладнання для виготовлення сиру. Значна увага приділяється дотриманню санітарних норм. Фермерське господарство «Добродетель» запрошує до співпраці інших сільгосптоваровиробників з метою реалізації своєї продукції. Шановні мешканці району та міста! Запрошуємо вас відвідати магазин, в якому продають екологічно чисту, натуральну продукцію. 


Шукати в на сайті