Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

вівторок, 25 квітня 2017 р.

Чорнобиль не має минулого часу

26 квітня вся Україна відзначатиме сумну дату в новітній українській історії - 31 річницю аварії на Чорнобильській атомній станції. Катастрофа вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічними збитками.
З нагоди дня пам'яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС в бібліотеках району організовано заходи: виставка-роздум «Екологічна катастрофа: як її уникнути» (Мирненська бібліотека), виставка-нагадування «Чорнобильський вітер по душах мете» (Завидокудашевська бібліотека), виставка «Чорнобиль - чорний спомин, вічний біль» (центральна бібліотека), виставка «Чорна спадщина Чорнобилю» (Світлівська бібліотека), книжкова виставка «День довжиною у ціле століття» (Шилівська бібліотека), виставка-скорбота «Чорнобиль…Трагедія…Пам'ять…» (Святогорівська бібліотека), книжкова виставка-застереження «Чорнобильський вітер по душах мете» (Шевченківська бібліотека); інформаційна година «Чорнобиль не має минулого часу» (Добропільська бібліотека), літературна година «Чорнобиль. Біль обернений у слово» (центральна бібліотека), година-роздум «Чорнобиль не має минулого» (Вірівська бібліотека), зустріч-вшанування «Той Чорний ранок України» ( Криворізька бібліотека), інформаційна година «Суворі роки Чорнобиля» (Ганнівська бібліотека), екологічна година «Дзвони Чорнобиля стогоном будять» (Новоукраїнська бібліотека).
Цього дня люди вшановують пам'ять загиблих під час трагедії, згадують про героїзм пожежників,військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Подвиг цих людей назавжди записано до літопис у людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу.

Шукати в на сайті