Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 24 квітня 2017 р.

Виїзний прийом громадян

24 квітня 2017 року голова Добропілської райдержадміністрації Дмитро Кірносов провів виїзний прийом громадян в Святогорівській селищній раді. Основні питання, які турбували громадян, стосувались ремонту містка по вул. Шкільній. Також мешканка с. Вірівка звернулась за допомогою у обрізці дерев біля її будинку, у зв’язку з тим що гілки дерев схиляються на лінію електромережі.
Головою райдержадміністрації разом з Святогорівським селищним головою Бєлянкіним В.Г. було здійснено виїзд за вищезазначеним адресами та визначено шляхи вирішення порушених питань.


Шукати в на сайті