Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

вівторок, 11 квітня 2017 р.

«Алея єднання»

Завтрашній день залежить від кожного з нас. Не треба розмовляти і уявляти, як міг би з роками змінитися наш край, наша Україна, наша планета, якби кожен посадив та виростив дерево, кущ. Кожний з нас мріє, щоб наша планета була квітучою, зеленою, а не здригалася від вибухів снарядів.
З метою озеленення території та в рамках відзначення 85-ї річниці утворення Донецької області працівники відділу культури і туризму райдержадміністрації та районного культурно - методичного центру долучилися до обласної екологічної акції «Алея єднання».
В рамках проведення акції було висаджено кущі калини. Калина – символ України. Калина – це наша рідна Україна. Калину саджаємо як символ людської пам’яті і незнищенності народу. Саджали кущі з надією й вірою, що калина буде квітнути білим цвітом, квітом миру та втішати нашу велику українську родину.
Червонії кисті калини
Горять вогнями усіма.
Без калини нема України,
Без народу Вкраїни нема.

Шукати в на сайті