Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятниця, 21 квітня 2017 р.

22 квітня – Міжнародний день Землі

Традиційно, кожного року 22 квітня вся планета святкує День Землі. Цей день вважається символічним оберігом нашого спільного дому, нашої планети. 22 квітня всі бажаючі долучаються до суспільно-корисних заходів, якими привертається увага населення всього світу до проблем екології та лунають заклики до збереження чистоти та посилення відповідальності за наш спільний дім!
З нагоди цієї дати в бібліотеках району організовано заходи екологічного напрямку – книжкова виставка «Збережемо ми природу – України гарну вроду» (центральна бібліотека), відео мандрівка «Світ, в якому ти живеш» (Святогорівська бібліотека), екологічний урок «Довкілля для майбутнього» (Новоукраїнська бібліотека), еко-година «Зробимо Землю чистішою» (Завидокудашевська бібліотека» та інші.
Різні країни святкують цей день відповідно до своїх традицій, в деяких можна почути на День Землі Дзвін Миру, який закликає людей захистити мир на планеті та зберегти красу нашого спільного дому.

Шукати в на сайті