Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятниця, 21 квітня 2017 р.

УРЯДОВА ПРОГРАМА «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

КЛПЗ «Добропільський районний центр первинної медико – санітарної допомоги» повідомляє, що 21 квітня 2017 року в Добропільському районі офіційно стартувала програма «Доступні ліки», яка передбачає, що пацієнти можуть отримати ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми безкоштовно або з незначною доплатою.
Для отримання ліків пацієнт має звернутися до свого лікаря, отримати правильно виписаний рецепт та завітати до аптеки № 161 ТОВ «Добрі ліки» за адресою: м. Добропілля, вул.. Першотравнева, 121. 
Перелік лікарських засобів, що беруть участь у програмі «Доступні ліки», можна знайти у Реєстрі лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню, на сайті Міністерства охорони здоров’я http://www.moz.gov.ua

Шукати в на сайті