Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

четвер, 20 квітня 2017 р.

«З ЛЮБОВ’Ю ВИРОЩЕНЕ»

Такий логотип супроводжує яблука, вирощені фермером Андрієм Батицьким на Добропільщині. Він - унікальна людина, всім серцем закоханий в своє рідне село, в свій сад, який посадив власноруч і плекає його, як мале дитя.
Мрію закласти сад Андрій Миколайович виношував давно, вивчав досвід передових господарств, відвідував численні виставки по садівництву, спілкувався із фаховими спеціалістами, які мають і теоретичний, і практичний досвід в цій галузі.
Загальна площа саду становить 2 га. Проте, на такій невеликій площі вирощуються 16 сортів яблук: і літні, і осінні, і зимові. Яблуні з року в рік радують дбайливого господаря щедрим врожаєм, тим більше, що Андрій Миколайович взяв за основу органічне виробництво плодів з використанням гуматів, деревинного попелу та перегною для отримання якісної продукції, безпечної споживачам.
Гумінові добрива останнім часом викликають в аграріїв все більшу зацікавленість. При відносно невеликій вартості, вони забезпечують рослини корисними речовинами, посилюють їхній імунітет, збільшують врожайність культури, сприяють привабливому товарному її вигляду.
Із застосуванням органіки, Андрій Миколайович сподівається отримати гарний результат і в поточному році. І тому, як достигнуть яблука, господар гостинно запрошує всіх бажаючих завітати до нього в сад, щоб оцінити вирощену продукцію, придбати її, і насолоджуватись неперевершеним її смаком.

Шукати в на сайті