Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

четвер, 13 квітня 2017 р.

Розвиток інфраструктури Добропільського району

Одним з пріоритетних завдань, які стоять перед керівництвом Добропільського району є розвиток інфраструктури для створення комфортніших умов життя на селі. Зокрема, в поточному році, за рахунок залишків коштів місцевих бюджетів населених пунктів Донецької області, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, на території Добропільского району буде реалізовано 31 інфраструктурний проект на загальну суму 35335,5 тис.грн. В тому числі: 
водопостачання (водовідведення) - 8 проектів, в 6 населених пунктах, на загальну суму 10662,6 тис.грн.;
 освітлення - 7 проектів, в 7 населених пунктах, на загальну суму 1296,0 тис.грн.;
дорожнє господарство - 12 проектів, на загальну суму 7326,4 тис.грн. Заплановано здійснити капітальний ремонт 11,2 км дорожнього полотна;
навчальні заклади - 4 проекти, 3 проекта по ремонту Світлівської ЗОШ, 1 проект Золотоколодязянській ЗОШ в 2 населених пунктах, на загальну суму 16050,5 тис.грн.
Обсяг співфінансування в 2017 році за рахунок коштів місцевих бюджетів Добропільського району складає 1394,7 тис.грн. Також, за рахунок коштів Європейського інвестиційного банку, в поточному році намічено до реалізації три інфраструктурних проекти: Реконструкція амбулаторії під стаціонарне відділення для постійного або тимчасового проживання в с. Криворіжжя та капітальний ремонт (термомодернізація) будівель двох шкіл.


Шукати в на сайті