Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

середа, 19 квітня 2017 р.

Урядова Програма «Доступні ліки»

В рамках урядової програми «Доступні ліки» комунальним лікувально-профілактичних закладом «Добропільський районний центр первинної медико – санітарної допомоги» укладено договір з ТОВ «Добрі ліки» від 06.04.2017 № 35/17 про відшкодування витрат, понесених у зв’язку з відпуском лікарських засобів, вартість яких повністю чи частково відшкодовуються.
Відпуск лікарських засобів, що підлягають відшкодуванню, буде відбуватися з 18 квітня поточного року за рецептами лікарів виписаних КЛПЗ «Добропільський районний центр первинної медико – санітарної допомоги» за місцем надання медичної допомоги пацієнту на рецептурних бланках форми №1 в аптечному закладі – аптека № 161 ТОВ «Добрі ліки» (м. Добропілля, вул. Першотравнева, 121).
Доступні ліки» – це програма забезпечення кожного громадянина України необхідними лікарськими засобами, які покращать якість його життя, зможуть запобігти виникненню ускладнень та передчасної смертності.
Програма «Доступні ліки» надає можливість кожному українцю отримати БЕЗКОШТОВНО або з незначною доплатою ліки за трьома категоріями захворювань: 
1. серцево-судинні захворювання 
2. бронхіальна астма 
3. діабет 2 типу 
Перелік лікарських засобів, що беруть участь у програмі «Доступні ліки», можна знайти у Реєстрі лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню, на сайті Міністерства охорони здоров’я http://www.moz.gov.ua

Шукати в на сайті