Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

четвер, 27 квітня 2017 р.

Проведено майстер-клас «Технології вирощування саджанців деревних порід з живців та насіння (з досвіду роботи)»

26 квітня 2017 року відбувся семінар-практикум обласної Школи педагогічної майстерності в он-лайн режимі для методистів та керівників гуртків райЕНЦ за темою «Використання елементів ландшафтного дизайну у зовнішньому озелененні і благоустрої території закладів освіти (складання проектів, ескізів, підбір рослин)», який був проведений Донецьким обласним еколого-натуралістичним центром.
У обласному семінарі-практикумі взяли участь всі позашкільні заклади області та також Добропільський районний Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.  В рамках обласного практикуму ЦЕНТУМом було проведено майстер-клас «Технології вирощування саджанців деревних порід з живців та насіння (з досвіду роботи)». Майстер-клас провів директор ЦЕНТУМу Іванов Микола Миколайович, який поділився досвідом практичної роботи гуртків закладу по заготівлі, підготовки та висадки живців листяно-декоративних та квітково-декоративних, хвойних та вічнозелених рослин для укорінення.
В процесі майстер-класу було продемонстровано заготівлю та нарізку живців, підготовку живців та безпосередньо висадку у грунт. Надано рекомендації стосовно конкретних рослин по догляду при укоріненні. Учасники заходу були ознайомлені з асортиментом рослин які розмножуються живцями. Майстер-клас супроводжувався яскравими презентаціями в яких була використана рослинна база закладу.


Також була надана інформація по насіннєвому розмноженню рослин. Надані рекомендації по підготовці насіння до висіву у грунт (стратифікації). По завершенню семінару-практикуму надійшли прохання від позашкільних закладів області поділитись садивним матеріалом.


Шукати в на сайті