Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

середа, 12 квітня 2017 р.

Добрі справи людей до нашого спільного дому – Землі, яка таки повинна бути чистою.

Завдяки спільним зусиллям голови райдержадміністрації Кірносова Д.О., депутата Добропільської районної ради Дудушко С.І., керівника виробничої дільниці «Вірівське – ПрАТ Екопрод» Остапенка А.М., Святогорівського селищного голови Бєлянкіна В.Г., депутатів Святогорівської селищної ради Жахалової Г.В. та Бабакова М.Г. територію в центрі смт. Святогорівка, яка була в занедбаному стані, майже сміттєзвалище, розчищено, викорчувано старі дерева та пні, вивезено сміття.
Наразі, тут планується розбити клумбу з розбивкою по секторам, за якими планується закріпити організації, які знаходяться на території селищної ради. Сподіваємося, що це буде прикладом для інших сільських рад Добропільського району, бо  кажуть, сміття визначає цивілізованість. “Дім, у якому ми живемо, повинен бути чистим”.
Дякуємо за ініціативність та ентузіазм, з яким Ви долучилися до справи.Шукати в на сайті