Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

четвер, 20 квітня 2017 р.

Подорож до Львова

За ініціативи керуючого справами ГО "Асоціація учасників АТО Львівщини" Маслянки Тараса Ігоровича та на запрошення директора Львівської правничої гімназії Савчак Орести Теодозіївни учнів та вчителів Святогорівської та Світлівської загальноосвітніх шкіл з 14 по 17 квітня 2017 року радо приймала Львівська правнича гімназія. Педагоги гімназії подарували гостям чудову нагоду ознайомитись із традиціями закладу, відвідати найцікавіші місця старовинного Львова та дізнатись про їхню історію.
А неповторну атмосферу родинного святкування Великодня допомогли відчути сім’ї гімназистів, в яких проживали учні. З гостями вони ходили до Плащаниці, святили паски та, звісно, святкували Великдень у кращих галицьких традиціях.
Педагогічний та батьківський колектив висловлює свою подяку директору Львівської правничої гімназії САВЧАК ОРЕСТІ ТЕОДОЗІЇВНІ та голові Добропільської райдержадміністрації Кірносову Дмитру Олександровичу за можливість провести свято Великодня у такому красивому та історичному місті.
Також дякуємо адміністрації готелю «Львів» за гостинний прийом вчителів із Донеччини. А особливо висловлюємо щиру подяку родинам гімназистів, які приймали дітей зі Сходу, за гостинність та затишок.

Маслянко Тарас Ігорович

                                                 Савчак Ореста Теодозівна


Шукати в на сайті