Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

вівторок, 11 квітня 2017 р.

Участь у екологічному фестивалі «Природничий калейдоскоп»

З 7 по 9  квітня 2017 року у м.  Краматорськ під керівництвом Донецького обласного еколого-натуралістичного центру пройшов екологічний  фестиваль «Природничий калейдоскоп», який проводився з метою підтримки обдарованих дітей та молоді, які займаються природоохоронною та просвітницькою діяльністю в екологічній сфері, з нагоди 85-ї річниці з дня заснування Донецької області та 90-річчя юннатівського руху на Донеччині.

У обласному фестивалі взяли участь всі позашкільні заклади області у яких ведеться екологічна робота з дітьми. Також у цьому заході приймав участь і Добропільський райЦЕНТУМ, який представляли гуртківці, учні Золотоколодязянської ЗОШ I-III ст., Бичко Діана, Велієва Елизавета, Сидорук Валерія, Кузнецова Наталія, Кузнецова Анастасія.
Програма фестивалю була дуже насичена, включала цікаві заходи «Еко-квест», «Закладка саду Дружби», «Екскурсія до регіонального ландшафтного парку «Краматорський»», «Брейн-ринг».
До учасників звернулись з промовою гості заходу:
директор департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації Н.В. Оксенчук та директор департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації С.П. Натрус, які поздоровили учасників заходу з 85 річчям заснування Донецької області та 90 річчя юннатівського руху на Донеччіні та побажали плідної роботи у охороні природи нашого краю.
На урочистій частині Фестивалю було вручено нагороди:

Діти отримали сертифікати учасників обласного фестивалю «Природничий калейдоскоп».
Почесною грамотою департаменту освіти і науки було нагороджено директора ЦЕНТУМ Іванова М.М. та керівників гуртків нашого ЦЕНТУМ Солоп О.В., Романова М.В., Семенчук  І.В., Кулішов М.М. Куштейко Г.В. за сумлінну бездоганну працю, значні досягнення у справі навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди 90-річчя юннатівського руху на Донеччині.
Подяка нашому ЦЕНТУМ  та особисто його директору Іванову М.М була оголошена Громадською організацією «Сіверський Донець-відродження» за щоденну наполегливу і творчу працю з виховання юних натуралістів-екологів. Також було передано багато цікавої навчальної друкованої продукції з екологічної тематики, зокрема книга  «Ліси Донеччини»  (науково-інформаційне видання) у якісному, глянцевому, кольоровому виконанні, яка буде в нагоді роботи гуртків.
Шукати в на сайті